Merlo P40.17 Teleskopstapler starr wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Details
Merlo P40.17 Teleskopstapler starr, Gewicht 11500 kg, Tragkraft 4000 kg, Hubhöhe 17 m, max. Reichweite 13,5 m.
| Hersteller | Merlo |
| Typ | P40.17 |
| Bauart | Teleskopstapler starr |
| Antriebsart | Diesel |
| Tragkraft | 4000 kg |
| Hubhöhe | 17000 mm |
| Gabellänge | 1200 mm |
| Baubreite | 2500 mm |
| Eigengewicht | 11500 kg |
| Reifen vorne | Superelastik |
| Reifen vorne Zustand | 80 - 100% |
| Reifen hinten | Superelastik |
| Reifen hinten Zustand | 80 - 100% |
W pobliżu: Georgensgmünd, Schwabach, Nürnberg, Gunzenhausen, Hilpoltstein, Ansbach, Neumarkt in der Oberpfalz, Eichstätt, Nördlingen, Weißenburg in Bayern
Id produktu portalu wynajmu: 3557570
Technische Daten
| Nośność | 4000.00 Kg |
| Waga operacyjna | 11500.00 Kg |
| Szerokość | 2500.00 mm |
| Wysokość robocza | 17 Meter |
| Working range sideways (Working platform) | 13.5 Meter |
| Silnik | Diesel |
| Teleskoplader Typ | starr |
| producent | Merlo |
| Model | P40.17 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Merlo P40.17 Teleskopstapler starr
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Merlo P40.17 Teleskopstapler starr, Gewicht 11500 kg, Tragkraft 4000 kg, Hubhöhe 17 m, max. Reichweite 13,5 m.
| Hersteller | Merlo |
| Typ | P40.17 |
| Bauart | Teleskopstapler starr |
| Antriebsart | Diesel |
| Tragkraft | 4000 kg |
| Hubhöhe | 17000 mm |
| Gabellänge | 1200 mm |
| Baubreite | 2500 mm |
| Eigengewicht | 11500 kg |
| Reifen vorne | Superelastik |
| Reifen vorne Zustand | 80 - 100% |
| Reifen hinten | Superelastik |
| Reifen hinten Zustand | 80 - 100% |
W pobliżu: Georgensgmünd, Schwabach, Nürnberg, Gunzenhausen, Hilpoltstein, Ansbach, Neumarkt in der Oberpfalz, Eichstätt, Nördlingen, Weißenburg in Bayern
Id produktu portalu wynajmu: 3557570
Dane techniczne
| Nośność | 4000.00 Kg |
| Waga operacyjna | 11500.00 Kg |
| Szerokość | 2500.00 mm |
| Wysokość robocza | 17 Meter |
| Working range sideways (Working platform) | 13.5 Meter |
| Silnik | Diesel |
| Teleskoplader Typ | starr |
| producent | Merlo |
| Model | P40.17 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: ASV Bayernlift GmbH