Merlo P50.21S Teleskopstapler drehbar wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za Dzień wynajmu
| Okres wynajmu | Cena zawiera.19%VAT | Cena bez VAT |
|---|---|---|
| Dzienna cena na życzenie | ||
| Cena tygodniowa na życzenie | ||
| Cena miesięczna na życzenie |
Opis i dane techniczne
Details
Merlo P50.21S Teleskopstapler drehbar
| Hersteller | Merlo |
| Typ | P50.21S |
| Bauart | Teleskopstapler drehbar |
| Antriebsart | Diesel |
| Tragkraft | 5000 kg |
| Masttyp | Teleskop |
| Hubhöhe | 20550 mm |
| Gabellänge | 1200 mm |
| Antrieb | Diesel |
| ISO-Klasse | ISO Klasse 3 = 2.500 - 4.999 kg mm |
| Anbaugeräte | Lastschutzgitter |
W pobliżu: Georgensgmünd, Schwabach, Nürnberg, Gunzenhausen, Hilpoltstein, Ansbach, Neumarkt in der Oberpfalz, Eichstätt, Nördlingen, Weißenburg in Bayern
Id produktu portalu wynajmu: 3557517
Technische Daten
| Nośność | 5000.00 Kg |
| Waga operacyjna | 15800 Kg |
| Wysokość robocza | 21 Meter |
| Working range sideways (Working platform) | 17.9 Meter |
| Szerokość | 2430 mm |
| Moc silnika (KW) | 125 KW |
| Silnik | Diesel |
| Teleskoplader Typ | roto |
| producent | Merlo |
| Model | P50.21S |
Czy jesteś zainteresowany zakupem maszyny z naszego parku wynajmu?
Niewiążące zapytanie o zakup
Dla: Merlo P50.21S Teleskopstapler drehbar
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: ASV Bayernlift GmbH
Park wynajmu Lokalizacja: 91166 Georgensgmünd
| Bayern