Details
Merlo Roto 45.21
mit Palettengabel und / oder Schaufel
Hubhöhe: max. 21,0 m
Tragkraft: max. 5,0 to
mit Funkfernsteuerung
| Hersteller | Merlo |
| Typ | Roto 45.21 |
| Gewicht | 14500 kg |
| Leistung | 120 PS |
| Hubhöhe | 20,8 |
| Tragkraft | 4,5 to |
| Breite | 2400 mm |
| Höhe | 2980 mm |
| Länge | 6600 mm |
| Abstützbreite | 5030 mm |
W pobliżu: Backnang, Winnenden, Heilbronn, Ludwigsburg, Schwäbisch Hall, Abstatt, Wüstenrot, Marbach am Neckar,
Id produktu portalu wynajmu: 3351160
Technische Daten
| Wysokość robocza | 20.80 Meter |
| Waga operacyjna | 14500.00 Kg |
| Moc silnika (PS) | 120.00 PS |
| Nośność | 5000 Kg |
| Teleskoplader Typ | roto |
| producent | Merlo |
Niewiążące zapytanie o zakup
Merlo Roto 45.21
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Merlo Roto 45.21
mit Palettengabel und / oder Schaufel
Hubhöhe: max. 21,0 m
Tragkraft: max. 5,0 to
mit Funkfernsteuerung
| Hersteller | Merlo |
| Typ | Roto 45.21 |
| Gewicht | 14500 kg |
| Leistung | 120 PS |
| Hubhöhe | 20,8 |
| Tragkraft | 4,5 to |
| Breite | 2400 mm |
| Höhe | 2980 mm |
| Länge | 6600 mm |
| Abstützbreite | 5030 mm |
W pobliżu: Backnang, Winnenden, Heilbronn, Ludwigsburg, Schwäbisch Hall, Abstatt, Wüstenrot, Marbach am Neckar,
Id produktu portalu wynajmu: 3351160
Dane techniczne
| Wysokość robocza | 20.80 Meter |
| Waga operacyjna | 14500.00 Kg |
| Moc silnika (PS) | 120.00 PS |
| Nośność | 5000 Kg |
| Teleskoplader Typ | roto |
| producent | Merlo |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Warunki wynajmu
bei einer Mietdauer von 1-5 Tagen, ab dem 6. Tag oder für Langzeitmieten auf Anfrage
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Warunki wynajmu
Warunki wynajmu
bei einer Mietdauer von 1-5 Tagen, ab dem 6. Tag oder für Langzeitmieten auf Anfrage
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Staufen Baumaschinen GmbH