Wozidło gąsienicowe Messersi TC100 (samozaładowcze) wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Messersi KettendumperTC100 Selbstlader
Maschinengewicht: 720 kg
Nutzlast: 1.000 kg
Länge mit Schaufel ohne Podest: 1.880 mm
Breite: 830 mm
Transporthöhe: 1.186 mm
Kraftstofftank: Benzin 9,7 Liter - Motor 14PS
W pobliżu: Heidelberg, Weinheim, Darmstadt, Frankfurt am Main, Bensheim, Mannheim, Michelstadt, Worms, Pfungstadt, Lorsch
Id produktu portalu wynajmu: 3489990
Technische Daten
| Wymiary | 1880x830x1186 mm LxWxH |
| Waga operacyjna | 720 Kg |
| Pojemność miski | 0.5 cbm |
| Nośność | 1000 Kg |
| Szerokość | 830 mm |
| Moc silnika (PS) | 14 PS |
| Silnik | Benzyna |
| Permissible total weight | 1.72 to |
| producent | Messersi |
| Model | TC 100 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Wozidło gąsienicowe Messersi TC100 (samozaładowcze)
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Messersi KettendumperTC100 Selbstlader
Maschinengewicht: 720 kg
Nutzlast: 1.000 kg
Länge mit Schaufel ohne Podest: 1.880 mm
Breite: 830 mm
Transporthöhe: 1.186 mm
Kraftstofftank: Benzin 9,7 Liter - Motor 14PS
W pobliżu: Heidelberg, Weinheim, Darmstadt, Frankfurt am Main, Bensheim, Mannheim, Michelstadt, Worms, Pfungstadt, Lorsch
Id produktu portalu wynajmu: 3489990
Dane techniczne
| Wymiary | 1880x830x1186 mm LxWxH |
| Waga operacyjna | 720 Kg |
| Pojemność miski | 0.5 cbm |
| Nośność | 1000 Kg |
| Szerokość | 830 mm |
| Moc silnika (PS) | 14 PS |
| Silnik | Benzyna |
| Permissible total weight | 1.72 to |
| producent | Messersi |
| Model | TC 100 |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Warunki wynajmu
Bitte beachten Sie unsere allgemeinen Mietbedingungen, die Sie auf unsere Webseite unter:
https://www.baugeraetecenter.de/site/assets/files/1128/geschaeftsbedingungen-des-mietvertrages-version-fjm-2018-mit-refi_8868.pdf
Kunden ohne Kundenkonto müssen vor Auftragserteilung einen Antrag auf Eröffnung eines Kundenkontos stellen.
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Warunki wynajmu
Warunki wynajmu
Bitte beachten Sie unsere allgemeinen Mietbedingungen, die Sie auf unsere Webseite unter:
https://www.baugeraetecenter.de/site/assets/files/1128/geschaeftsbedingungen-des-mietvertrages-version-fjm-2018-mit-refi_8868.pdf
Kunden ohne Kundenkonto müssen vor Auftragserteilung einen Antrag auf Eröffnung eines Kundenkontos stellen.
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: MIETCENTER Baumaschinen & Baugeräte