Details
Messersi TCH 09 Selbstlader
Kippvorrichtung: nach vorne
Benzin-Motor
| Hersteller | Messersi |
| Typ | TCH 09 MT/PP |
| Gewicht | 435 kg |
| Hubhöhe | 142 cm |
| Breite | 66 cm |
W pobliżu: Backnang, Winnenden, Heilbronn, Ludwigsburg, Schwäbisch Hall, Abstatt, Wüstenrot, Marbach am Neckar,
Id produktu portalu wynajmu: 3351201
Technische Daten
| Waga operacyjna | 435.00 Kg |
| Silnik | Benzyna |
| producent | Messersi |
Niewiążące zapytanie o zakup
Ładowarka samoczynna Messersi TCH 09
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Messersi TCH 09 Selbstlader
Kippvorrichtung: nach vorne
Benzin-Motor
| Hersteller | Messersi |
| Typ | TCH 09 MT/PP |
| Gewicht | 435 kg |
| Hubhöhe | 142 cm |
| Breite | 66 cm |
W pobliżu: Backnang, Winnenden, Heilbronn, Ludwigsburg, Schwäbisch Hall, Abstatt, Wüstenrot, Marbach am Neckar,
Id produktu portalu wynajmu: 3351201
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 435.00 Kg |
| Silnik | Benzyna |
| producent | Messersi |
Warunki wynajmu
bei einer Mietdauer von 1-5 Tagen, ab dem 6. Tag oder für Langzeitmieten auf Anfrage
Warunki wynajmu
Warunki wynajmu
bei einer Mietdauer von 1-5 Tagen, ab dem 6. Tag oder für Langzeitmieten auf Anfrage
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Staufen Baumaschinen GmbH