Żuraw przyczepowy MIDI LT14 RD wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
510,00 EUR netto
606,90 EUR w tym. 19% VAT
Cena miesięczna na życzenie
2.175,00 EUR netto
2.588,25 EUR w tym. 19% VAT
Minimalny okres wynajmu
4 Wochen
Ubezpieczenie od awarii maszyn
10 %
Opis i dane techniczne
Details
| Max. Traglast | 1,5 t |
|---|---|
| Max. Ausladung | 14,2 m |
| Spitzenlast | 0,35 t |
| Hakenhöhe | 14 m |
W pobliżu: Pforzheim, Bad Liebenzell, Birkenfeld, Mühlacker, Straubenhardt, Bad Herrenalb, Karlsbad, Tiefenbronn, Königsbach-Stein, Maulbronn
Id produktu portalu wynajmu: 3483008
Technische Daten
| Zasięg (żurawie) | 14.2 Meter |
| Udźwig wewnętrzny maks | 1500 Kg |
| Udźwig maks. | 350 Kg |
| Wysokość robocza | 14.2 Meter |
| Turmdrehkran Typ | Żuraw dachowy |
| producent | MiDi Cranes |
| Model | LT14 RD |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Żuraw przyczepowy MIDI LT14 RD
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
| Max. Traglast | 1,5 t |
|---|---|
| Max. Ausladung | 14,2 m |
| Spitzenlast | 0,35 t |
| Hakenhöhe | 14 m |
W pobliżu: Pforzheim, Bad Liebenzell, Birkenfeld, Mühlacker, Straubenhardt, Bad Herrenalb, Karlsbad, Tiefenbronn, Königsbach-Stein, Maulbronn
Id produktu portalu wynajmu: 3483008
Dane techniczne
| Zasięg (żurawie) | 14.2 Meter |
| Udźwig wewnętrzny maks | 1500 Kg |
| Udźwig maks. | 350 Kg |
| Wysokość robocza | 14.2 Meter |
| Turmdrehkran Typ | Żuraw dachowy |
| producent | MiDi Cranes |
| Model | LT14 RD |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: SCHWAB GmbH
Park wynajmu Lokalizacja: 75177 Pforzheim
|
Baden-Württemberg