Wynajem walca do wykopów BOMAG BMP 8500 wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
BOMAG BMP 8500 Grabenwalze
Zur Erdverdichtung in Gräben, Hinterfüllungen und Fundamentarbeiten. Hohe Mobilität, Wendigkeit, einfache Bedienung auch bei schwierigen Bodenverhältnisse.
| Leistung | 20 PS |
| Zentrifugalkraft | 80 kN |
| Arbeitsbreite | 610-850 mm |
| Verdichtungsleistung | 72/36 kN |
| Länge | 1897 mm |
| Breite | 850 mm |
| Höhe | 1275 mm |
| Gewicht | 1595 kg |
W pobliżu: Achern, Offenburg, Bühl, Rheinau, Baden-Baden, Appenweier, Lahr/Schwarzwald, Rastatt, Freudenstadt, Baiersbronn
Id produktu portalu wynajmu: 3497866
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1595 Kg |
| Szerokość bębna | 85 cm |
| Moc silnika (PS) | 20 PS |
| Silnik | Diesel |
| producent | Bomag |
| Model | BMP 8500 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Wynajem walca do wykopów BOMAG BMP 8500
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
BOMAG BMP 8500 Grabenwalze
Zur Erdverdichtung in Gräben, Hinterfüllungen und Fundamentarbeiten. Hohe Mobilität, Wendigkeit, einfache Bedienung auch bei schwierigen Bodenverhältnisse.
| Leistung | 20 PS |
| Zentrifugalkraft | 80 kN |
| Arbeitsbreite | 610-850 mm |
| Verdichtungsleistung | 72/36 kN |
| Länge | 1897 mm |
| Breite | 850 mm |
| Höhe | 1275 mm |
| Gewicht | 1595 kg |
W pobliżu: Achern, Offenburg, Bühl, Rheinau, Baden-Baden, Appenweier, Lahr/Schwarzwald, Rastatt, Freudenstadt, Baiersbronn
Id produktu portalu wynajmu: 3497866
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1595 Kg |
| Szerokość bębna | 85 cm |
| Moc silnika (PS) | 20 PS |
| Silnik | Diesel |
| producent | Bomag |
| Model | BMP 8500 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Köhler GmbH Baumaschinen