Wypożyczalnia zagęszczarek BOMAG BPR 60/65 D wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Verdichtungsgeräte Bomag BPR 60/65 D mieten Rüttelplatte
Einsatzgebiete: Wege-, Straßen- und Gleisbau, Hinterfüllungen, Graben- und Kanalbau, Garten- und Landschaftsbau, Verbundsteinpflaster, Fundamentbau.
Einsatzgebiete: Pflasterbau. Betonsteine, Natursteine (geschnitten/diamantgesägt), fasenlose Steine, empfindliche Oberflächen und Steinformate, empfindliche Umgebungsobjekte.
| Einsatzgewicht | 460 kg |
| Arbeitsbreite | 650 mm |
| Motorleistung | 6,7 KW/ 9,1 PS |
| Kraftstoffart | Diesel |
W pobliżu: Achern, Offenburg, Bühl, Rheinau, Baden-Baden, Appenweier, Lahr/Schwarzwald, Rastatt, Freudenstadt, Baiersbronn
Id produktu portalu wynajmu: 3497941
Technische Daten
| Waga operacyjna | 460 Kg |
| Szerokość bębna | 65 cm |
| Moc silnika (KW) | 6.7 KW |
| Silnik | Diesel |
| producent | Bomag |
| Model | BPR 60/65 D |
Niewiążące zapytanie o zakup
Wypożyczalnia zagęszczarek BOMAG BPR 60/65 D
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Verdichtungsgeräte Bomag BPR 60/65 D mieten Rüttelplatte
Einsatzgebiete: Wege-, Straßen- und Gleisbau, Hinterfüllungen, Graben- und Kanalbau, Garten- und Landschaftsbau, Verbundsteinpflaster, Fundamentbau.
Einsatzgebiete: Pflasterbau. Betonsteine, Natursteine (geschnitten/diamantgesägt), fasenlose Steine, empfindliche Oberflächen und Steinformate, empfindliche Umgebungsobjekte.
| Einsatzgewicht | 460 kg |
| Arbeitsbreite | 650 mm |
| Motorleistung | 6,7 KW/ 9,1 PS |
| Kraftstoffart | Diesel |
W pobliżu: Achern, Offenburg, Bühl, Rheinau, Baden-Baden, Appenweier, Lahr/Schwarzwald, Rastatt, Freudenstadt, Baiersbronn
Id produktu portalu wynajmu: 3497941
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 460 Kg |
| Szerokość bębna | 65 cm |
| Moc silnika (KW) | 6.7 KW |
| Silnik | Diesel |
| producent | Bomag |
| Model | BPR 60/65 D |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Köhler GmbH Baumaschinen