Wypożyczalnia płyt wibracyjnych BOMAG BPR 100/80 D wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Rüttelplatte Bomag BPR 100/80 D mieten Verdichtungsgeräte
Einsatzgebiete: Erd-, Asphalt- und Pflasterbau. Wege-, Straßen- und Gleisbau, Hinterfüllungen, Graben- und Kanalbau, Garten- und Landschaftsbau, Fundamentbau.
| Einsatzgewicht | 700 kg |
| Arbeitsbreite | 650 - 950 mm |
| Motorleistung | 10,3 KW / 14 PS |
| Kraftstoffart | Diesel |
W pobliżu: Achern, Offenburg, Bühl, Rheinau, Baden-Baden, Appenweier, Lahr/Schwarzwald, Rastatt, Freudenstadt, Baiersbronn
Id produktu portalu wynajmu: 3497945
Technische Daten
| Waga operacyjna | 700 Kg |
| Szerokość bębna | 80 cm |
| Moc silnika (KW) | 10.3 KW |
| Silnik | Diesel |
| producent | Bomag |
| Model | BPR 100/80D |
Niewiążące zapytanie o zakup
Wypożyczalnia płyt wibracyjnych BOMAG BPR 100/80 D
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Rüttelplatte Bomag BPR 100/80 D mieten Verdichtungsgeräte
Einsatzgebiete: Erd-, Asphalt- und Pflasterbau. Wege-, Straßen- und Gleisbau, Hinterfüllungen, Graben- und Kanalbau, Garten- und Landschaftsbau, Fundamentbau.
| Einsatzgewicht | 700 kg |
| Arbeitsbreite | 650 - 950 mm |
| Motorleistung | 10,3 KW / 14 PS |
| Kraftstoffart | Diesel |
W pobliżu: Achern, Offenburg, Bühl, Rheinau, Baden-Baden, Appenweier, Lahr/Schwarzwald, Rastatt, Freudenstadt, Baiersbronn
Id produktu portalu wynajmu: 3497945
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 700 Kg |
| Szerokość bębna | 80 cm |
| Moc silnika (KW) | 10.3 KW |
| Silnik | Diesel |
| producent | Bomag |
| Model | BPR 100/80D |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Köhler GmbH Baumaschinen