Details
Minibagger 1,8 to Kubota KX018-4, Gewicht: 1.800 kg, Breite: 990 – 1.300 mm, Grabtiefe: 2.380 mm
verstellbares Fahrwerk, Schnellwechsler MS-01
mögl. Anbaugeräte: Tieflöffel / Schwenk-Räumschaufel / hydr. Stemmhammer / hydr. Erdlochbohrer
W pobliżu: Bad Doberan, Rostock, Güstrow, Dierhagen, Laage, Marlow, Tribsees, Amt Tessin, Stralsund, Greifswald
Id produktu portalu wynajmu: 3535582
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1800 Kg |
| Głębokość kopania | 238 cm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| Verstellbare Breite | 990 mm |
| Verstellbare Breite | 1300 mm |
| producent | Kubota |
| Model | KX 018-4 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minibagger 1,8 to Kubota KX018-4
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger 1,8 to Kubota KX018-4, Gewicht: 1.800 kg, Breite: 990 – 1.300 mm, Grabtiefe: 2.380 mm
verstellbares Fahrwerk, Schnellwechsler MS-01
mögl. Anbaugeräte: Tieflöffel / Schwenk-Räumschaufel / hydr. Stemmhammer / hydr. Erdlochbohrer
W pobliżu: Bad Doberan, Rostock, Güstrow, Dierhagen, Laage, Marlow, Tribsees, Amt Tessin, Stralsund, Greifswald
Id produktu portalu wynajmu: 3535582
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1800 Kg |
| Głębokość kopania | 238 cm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| Verstellbare Breite | 990 mm |
| Verstellbare Breite | 1300 mm |
| producent | Kubota |
| Model | KX 018-4 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Bau Punkt Flügel GmbH