Minikoparka 3,5t-3,8t - Volvo EC 35D wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Details
Minibagger Volvo EC 35D inkl. 1 Tieflöffel
weitere Anbaugeräte gegen Aufpreis möglich:
- Hydraulischer Grabenräumlöffel
- Hydraulikhammer
- Greifer
- Bohrer
W pobliżu: Bitburg, Trier, Wittlich, Bernkastel-Kues, Idar-Oberstein, Daun, Schweich, Zell (Mosel), Cochem, Morbach
Id produktu portalu wynajmu: 3457747
Technische Daten
| Wymiary | 4475x1780x2481 LxWxH |
| Waga operacyjna | 3530 Kg |
| Maksymalny promień | 5.32 Meter |
| Głębokość kopania | 367 cm |
| Ausschütthöhemax. | 3.51 m |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Volvo |
| Model | EC 35D |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka 3,5t-3,8t - Volvo EC 35D
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger Volvo EC 35D inkl. 1 Tieflöffel
weitere Anbaugeräte gegen Aufpreis möglich:
- Hydraulischer Grabenräumlöffel
- Hydraulikhammer
- Greifer
- Bohrer
W pobliżu: Bitburg, Trier, Wittlich, Bernkastel-Kues, Idar-Oberstein, Daun, Schweich, Zell (Mosel), Cochem, Morbach
Id produktu portalu wynajmu: 3457747
Dane techniczne
| Wymiary | 4475x1780x2481 LxWxH |
| Waga operacyjna | 3530 Kg |
| Maksymalny promień | 5.32 Meter |
| Głębokość kopania | 367 cm |
| Ausschütthöhemax. | 3.51 m |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Volvo |
| Model | EC 35D |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Peter Stoffel Baumaschinen GmbH & Co.KG