Minikoparka 3,7 t JCB 8035 ZTS wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Minibagger mieten JCB 8035 ZTS, Gewicht 3700 kg, Grabtiefe 318 cm, max. Überladehöhe
Anbaugeräte: 300 mm Tieflöffel
400 mm Tieflöffel
450 mm Tieflöffel
500 mm Tieflöffel
1.200 mm Grabenräumlöffel starr
1.200 mm Grabenräumlöffel schwenkbar
Hydraulikhammer
Baumschere / Rodrechen
Sieblöffel / Gitterlöffel
W pobliżu: Lübeck, Wismar, Bad Segeberg, Bad Schwartau, Neustadt in Holstein, Neumünster, Bad Oldesloe, Ratzeburg, Eutin, Bad Bramstedt
Id produktu portalu wynajmu: 3464550
Technische Daten
| Waga operacyjna | 3700 Kg |
| Głębokość kopania | 318 cm |
| Szerokość | 1700 mm |
| Moc silnika (PS) | 32 PS |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| Kurzheck | 1 |
| producent | JCB |
| Model | 8035 ZTS |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka 3,7 t JCB 8035 ZTS
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger mieten JCB 8035 ZTS, Gewicht 3700 kg, Grabtiefe 318 cm, max. Überladehöhe
Anbaugeräte: 300 mm Tieflöffel
400 mm Tieflöffel
450 mm Tieflöffel
500 mm Tieflöffel
1.200 mm Grabenräumlöffel starr
1.200 mm Grabenräumlöffel schwenkbar
Hydraulikhammer
Baumschere / Rodrechen
Sieblöffel / Gitterlöffel
W pobliżu: Lübeck, Wismar, Bad Segeberg, Bad Schwartau, Neustadt in Holstein, Neumünster, Bad Oldesloe, Ratzeburg, Eutin, Bad Bramstedt
Id produktu portalu wynajmu: 3464550
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 3700 Kg |
| Głębokość kopania | 318 cm |
| Szerokość | 1700 mm |
| Moc silnika (PS) | 32 PS |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| Kurzheck | Tak |
| producent | JCB |
| Model | 8035 ZTS |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Norbert Graaf Baumaschinen und Nutzfahrzeuge GmbH