Minikoparka 5,5t-6,2t - Kubota U56-5 wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Details
Minibagger Kubota U56-5 inkl. 1 Tieflöffel
weitere Anbaugeräte gegen Aufpreis möglich:
- Hydraulischer Grabenräumlöffel
- Hydraulikhammer
- Greifer
- Bohrer
W pobliżu: Bitburg, Trier, Wittlich, Bernkastel-Kues, Idar-Oberstein, Daun, Schweich, Zell (Mosel), Cochem, Morbach
Id produktu portalu wynajmu: 3457751
Technische Daten
| Wymiary | 5490x1960x2550 LxWxH |
| Waga operacyjna | 5520 Kg |
| Maksymalny promień | 6.10 Meter |
| Głębokość kopania | 363 cm |
| Kurzheck | 1 |
| Ausschütthöhemax. | 4.0 m |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Kubota |
| Model | U56-5 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka 5,5t-6,2t - Kubota U56-5
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger Kubota U56-5 inkl. 1 Tieflöffel
weitere Anbaugeräte gegen Aufpreis möglich:
- Hydraulischer Grabenräumlöffel
- Hydraulikhammer
- Greifer
- Bohrer
W pobliżu: Bitburg, Trier, Wittlich, Bernkastel-Kues, Idar-Oberstein, Daun, Schweich, Zell (Mosel), Cochem, Morbach
Id produktu portalu wynajmu: 3457751
Dane techniczne
| Wymiary | 5490x1960x2550 LxWxH |
| Waga operacyjna | 5520 Kg |
| Maksymalny promień | 6.10 Meter |
| Głębokość kopania | 363 cm |
| Kurzheck | Tak |
| Ausschütthöhemax. | 4.0 m |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Kubota |
| Model | U56-5 |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Peter Stoffel Baumaschinen GmbH & Co.KG