Details
Minibagger mieten Aarau Bobcat E 10Z Kurzheckbagger
Für Anwender, die auf der Suche nach Kompaktheit und einfacher Transportierbarkeit
• 1176 kg Betriebsgewicht • Grabtiefe: 1820 mm • Laufwerk Gesamtbreite: 1360 mm, einfahrbar auf 980 mm
W pobliżu: Aarau, Willisau, Langenthal, Solothurn, Zürich, Luzern, Baar, Zug, Baden, Basel
Id produktu portalu wynajmu: 3389406
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1176 Kg |
| Głębokość kopania | 182 cm |
| Szerokość | 980 mm |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | 1 |
| producent | Bobcat |
| Model | E 10Z |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Aarau E 10Z
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger mieten Aarau Bobcat E 10Z Kurzheckbagger
Für Anwender, die auf der Suche nach Kompaktheit und einfacher Transportierbarkeit
• 1176 kg Betriebsgewicht • Grabtiefe: 1820 mm • Laufwerk Gesamtbreite: 1360 mm, einfahrbar auf 980 mm
W pobliżu: Aarau, Willisau, Langenthal, Solothurn, Zürich, Luzern, Baar, Zug, Baden, Basel
Id produktu portalu wynajmu: 3389406
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1176 Kg |
| Głębokość kopania | 182 cm |
| Szerokość | 980 mm |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | Tak |
| producent | Bobcat |
| Model | E 10Z |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Warunki wynajmu
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: A. LEISER AG MASCHINEN UND FAHRZEUGE