Details
Minibagger mieten Aarau Bobcat E 17Z Kurheckbagger, Kompaktbagger,
Für Anwender, die auf der Suche nach Kompaktheit und einfacher Transportierbarkeit sind – besitzt viele
Leistungsmerkmale des E20.• 1749 kg Betriebsgewicht,• Grabtiefe: 2249 mm,• Laufwerk: Gesamtbreite: 1360 mm, einfahrbar auf 980 mm
• 2 Fahrstufen
W pobliżu: Aarau, Willisau, Langenthal, Solothurn, Zürich, Luzern, Baar, Zug, Baden, Basel
Id produktu portalu wynajmu: 3389409
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1749 Kg |
| Głębokość kopania | 224 cm |
| Szerokość | 980 mm |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | 1 |
| producent | Bobcat |
| Model | E 17Z |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Aarau E 17Z
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger mieten Aarau Bobcat E 17Z Kurheckbagger, Kompaktbagger,
Für Anwender, die auf der Suche nach Kompaktheit und einfacher Transportierbarkeit sind – besitzt viele
Leistungsmerkmale des E20.• 1749 kg Betriebsgewicht,• Grabtiefe: 2249 mm,• Laufwerk: Gesamtbreite: 1360 mm, einfahrbar auf 980 mm
• 2 Fahrstufen
W pobliżu: Aarau, Willisau, Langenthal, Solothurn, Zürich, Luzern, Baar, Zug, Baden, Basel
Id produktu portalu wynajmu: 3389409
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1749 Kg |
| Głębokość kopania | 224 cm |
| Szerokość | 980 mm |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | Tak |
| producent | Bobcat |
| Model | E 17Z |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Warunki wynajmu
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: A. LEISER AG MASCHINEN UND FAHRZEUGE