Minikoparka Hitachi ZX10U-6 do bio-oleju wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Details
Minibagger mieten Chemnitz Bioöl Hitachi ZX10U-6 , Bagger
Bagger incl. 2 Tieflöffel und 1 Grabenwanne, mögliches Zubehör: Tieflöffel verschiedene breiten, Hydraulikhammer, Zweischalengreifer, Sieblöffel, Steingreifer, Sortiergreifer, Erdbohrer, Powertilt, Tiltrotator, Trapezlöffel usw.
W pobliżu: Chemnitz, Zwickau, Dresden, Annaberg-Buchholz, Altenburg, Oberwiesenthal, Schwarzenberg/Erzgebirge, Auerbach/Vogtland, Freiberg/Sachsen, Glauchau
Id produktu portalu wynajmu: 3393997
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1110 Kg |
| Moc silnika (KW) | 9.5 KW |
| Bio Öl | 1 |
| Głębokość kopania | 178 cm |
| Szerokość | 780 mm |
| Kurzheck | 1 |
| producent | Hitachi |
| Model | ZX10U-6 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Hitachi ZX10U-6 do bio-oleju
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger mieten Chemnitz Bioöl Hitachi ZX10U-6 , Bagger
Bagger incl. 2 Tieflöffel und 1 Grabenwanne, mögliches Zubehör: Tieflöffel verschiedene breiten, Hydraulikhammer, Zweischalengreifer, Sieblöffel, Steingreifer, Sortiergreifer, Erdbohrer, Powertilt, Tiltrotator, Trapezlöffel usw.
W pobliżu: Chemnitz, Zwickau, Dresden, Annaberg-Buchholz, Altenburg, Oberwiesenthal, Schwarzenberg/Erzgebirge, Auerbach/Vogtland, Freiberg/Sachsen, Glauchau
Id produktu portalu wynajmu: 3393997
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1110 Kg |
| Moc silnika (KW) | 9.5 KW |
| Bio Öl | Tak |
| Głębokość kopania | 178 cm |
| Szerokość | 780 mm |
| Kurzheck | Tak |
| producent | Hitachi |
| Model | ZX10U-6 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: VIS Bautechnik GmbH Schönfeld