Minikoparka Dachau Bobcat E10 wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Minibagger mieten Dachau, München Bobcat E10
verschiedene Löffel: 30 cm, 50 cm schwenkbarer Grabenlöffel 85 cm
W pobliżu: München, Dachau, Freising, Eching, Unterschleißheim, Garching bei München, Pfaffenhofen an der Ilm, Allershausen, Odelzhausen, Markt Indersdorf
Id produktu portalu wynajmu: 3396340
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1200 Kg |
| Głębokość kopania | 180 cm |
| Szerokość | 1100 mm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| producent | Bobcat |
| Model | E10 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Dachau Bobcat E10
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger mieten Dachau, München Bobcat E10
verschiedene Löffel: 30 cm, 50 cm schwenkbarer Grabenlöffel 85 cm
W pobliżu: München, Dachau, Freising, Eching, Unterschleißheim, Garching bei München, Pfaffenhofen an der Ilm, Allershausen, Odelzhausen, Markt Indersdorf
Id produktu portalu wynajmu: 3396340
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1200 Kg |
| Głębokość kopania | 180 cm |
| Szerokość | 1100 mm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| producent | Bobcat |
| Model | E10 |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Schmid Baugeräteverleih