Details
Minibagger mieten Kurzheckbagger Bobcat E 20Z, 1930 kg Betriebsgewicht,• Grabtiefe: 2385 mm (Standardlöffel) / 2565 mm (langer Löffelstiel), • Gesamtbreite: 1360 mm, einfahrbar auf 980 mm
W pobliżu: Aarau, Willisau, Langenthal, Solothurn, Zürich, Luzern, Baar, Zug, Baden, Basel
Id produktu portalu wynajmu: 3389415
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1930 Kg |
| Głębokość kopania | 238 cm |
| Szerokość | 980 mm |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | 1 |
| producent | Bobcat |
| Model | E 20Z |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Bobcat E20Z
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger mieten Kurzheckbagger Bobcat E 20Z, 1930 kg Betriebsgewicht,• Grabtiefe: 2385 mm (Standardlöffel) / 2565 mm (langer Löffelstiel), • Gesamtbreite: 1360 mm, einfahrbar auf 980 mm
W pobliżu: Aarau, Willisau, Langenthal, Solothurn, Zürich, Luzern, Baar, Zug, Baden, Basel
Id produktu portalu wynajmu: 3389415
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1930 Kg |
| Głębokość kopania | 238 cm |
| Szerokość | 980 mm |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | Tak |
| producent | Bobcat |
| Model | E 20Z |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Warunki wynajmu
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: A. LEISER AG MASCHINEN UND FAHRZEUGE