Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Minibagger CAT 308 E2CR, Gewicht 8400 kg, Grabtiefe 415 cm
- Einsatzgewicht ca. 8 Tonnen
- mit Tieflöffel 40 oder 80 cm
- Grabenräumlöffel optional
- Gummikette
- weitere Werkzeuge auf Anfrage
- mit Einweisung
W pobliżu: Erfurt, Gotha, Weimar, Jena, Bad Langensalza, Arnstadt, Bad Berka, Sömmerda, Eisenach, Bad Sulza
Id produktu portalu wynajmu: 3497612
Technische Daten
| Waga operacyjna | 8400 Kg |
| Głębokość kopania | 415 cm |
| Szerokość | 2320 mm |
| Moc silnika (KW) | 48.5 KW |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | 1 |
| producent | Caterpillar |
| Model | CAT 308 E2CR |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka CAT 308 E2CR
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger CAT 308 E2CR, Gewicht 8400 kg, Grabtiefe 415 cm
- Einsatzgewicht ca. 8 Tonnen
- mit Tieflöffel 40 oder 80 cm
- Grabenräumlöffel optional
- Gummikette
- weitere Werkzeuge auf Anfrage
- mit Einweisung
W pobliżu: Erfurt, Gotha, Weimar, Jena, Bad Langensalza, Arnstadt, Bad Berka, Sömmerda, Eisenach, Bad Sulza
Id produktu portalu wynajmu: 3497612
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 8400 Kg |
| Głębokość kopania | 415 cm |
| Szerokość | 2320 mm |
| Moc silnika (KW) | 48.5 KW |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | Tak |
| producent | Caterpillar |
| Model | CAT 308 E2CR |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Baumaschinenvermietung Friedrich Albrecht GbR
Park wynajmu Lokalizacja: 99099 Erfurt
|
Thüringen