Details
Minibagger mieten Doosan DX 19
Eine optimale Ergonomie, maximale Rundumsicht und enorme Ausbrechkräfte zeichnen den DX 19 aus.
1,9 t Betriebsgewicht
2,56 m Grabtiefe
Laufwerk von 1.360 auf 980 mm teleskopierbar
30/40/50/100 mm Schaufeln verfügbar
W pobliżu: Soltau, Sittensen, Sottrum, Rotenburg (Wümme), Tostedt, Buchholz in der Nordheide, Bremen, Schneverdingen, Gyhum, Zeven
Id produktu portalu wynajmu: 3453138
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1900 Kg |
| Głębokość kopania | 256 cm |
| Szerokość | 980 mm |
| Moc silnika (PS) | 13.3 PS |
| Moc silnika (KW) | 9.9 KW |
| Silnik | Diesel |
| producent | Doosan |
| Model | DX 19 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Doosan DX 19
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger mieten Doosan DX 19
Eine optimale Ergonomie, maximale Rundumsicht und enorme Ausbrechkräfte zeichnen den DX 19 aus.
1,9 t Betriebsgewicht
2,56 m Grabtiefe
Laufwerk von 1.360 auf 980 mm teleskopierbar
30/40/50/100 mm Schaufeln verfügbar
W pobliżu: Soltau, Sittensen, Sottrum, Rotenburg (Wümme), Tostedt, Buchholz in der Nordheide, Bremen, Schneverdingen, Gyhum, Zeven
Id produktu portalu wynajmu: 3453138
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1900 Kg |
| Głębokość kopania | 256 cm |
| Szerokość | 980 mm |
| Moc silnika (PS) | 13.3 PS |
| Moc silnika (KW) | 9.9 KW |
| Silnik | Diesel |
| producent | Doosan |
| Model | DX 19 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: KLEE BAUMASCHINEN