Details
Minibagger Eurocomach 22SR mieten - Grabtiefe 2,56 m
W pobliżu: Friedrichshafen, Ravensburg, Lindau, Konstanz, Meersburg, Wangen im Allgäu, Bad Saulgau, Leutkirch im Allgäu, Uhldingen, Pfullendorf
Id produktu portalu wynajmu: 3391979
Technische Daten
| Waga operacyjna | 2190 Kg |
| Zasięg (żurawie) | 4.33 Meter |
| Głębokość kopania | 256 cm |
| Wysokość robocza | 3.78 Meter |
| Szerokość | 990 mm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Kurzheck | 1 |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HS 03 (1,5 - 5 t) |
| producent | Eurocomach |
| Model | 22SR |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Eurocomach 22SR
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger Eurocomach 22SR mieten - Grabtiefe 2,56 m
W pobliżu: Friedrichshafen, Ravensburg, Lindau, Konstanz, Meersburg, Wangen im Allgäu, Bad Saulgau, Leutkirch im Allgäu, Uhldingen, Pfullendorf
Id produktu portalu wynajmu: 3391979
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 2190 Kg |
| Zasięg (żurawie) | 4.33 Meter |
| Głębokość kopania | 256 cm |
| Wysokość robocza | 3.78 Meter |
| Szerokość | 990 mm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Kurzheck | Tak |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HS 03 (1,5 - 5 t) |
| producent | Eurocomach |
| Model | 22SR |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: eberle-hald Handel und Dienstleistungen Meckenbeuren