Details
Microbagger mieten Hitachi ZX 10 U / Grabtiefe bis 1,93 m / Gewicht 1,1 to. / Breite:78- 91 cm
W pobliżu: Hanau, Offenbach am Main, Frankfurt am Main, Maintal, Gelnhausen, Altenstadt, Aschaffenburg, Rodgau, Alzenau, Dietzenbach
Id produktu portalu wynajmu: 3317454
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1100.00 Kg |
| Szerokość | 780 mm |
| Głębokość kopania | 193.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 9.50 KW |
| Moc silnika (PS) | 12.90 PS |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | 1 |
| producent | Hitachi |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Hitachi ZX 10
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Microbagger mieten Hitachi ZX 10 U / Grabtiefe bis 1,93 m / Gewicht 1,1 to. / Breite:78- 91 cm
W pobliżu: Hanau, Offenbach am Main, Frankfurt am Main, Maintal, Gelnhausen, Altenstadt, Aschaffenburg, Rodgau, Alzenau, Dietzenbach
Id produktu portalu wynajmu: 3317454
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1100.00 Kg |
| Szerokość | 780 mm |
| Głębokość kopania | 193.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 9.50 KW |
| Moc silnika (PS) | 12.90 PS |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | Tak |
| producent | Hitachi |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Lothar Herrmann Baumaschinen GmbH