Minikoparka IHI MB 28 N wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Minibagger IHI MB 28 N *
| Einsatzgewicht | 2645 Kg |
| max. Grabtiefe | 2,82 m |
| max. Reichweite | 4,61 m |
| Maße (Transp.) LxBxH | 4,17 x 1,55 x 2,31 m |
| SWE | MS03 35mm |
| Kraftst.-Tankinhalt | 37 ltr |
| Motor / KW / PS | Yanmar TNV76 |
| Zusatzkreise Anzahl | 13,8KW/18,8PS |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3339014
Technische Daten
| Waga operacyjna | 2645.00 Kg |
| Głębokość kopania | 282.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 13.80 KW |
| Moc silnika (PS) | 18.80 PS |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | IHI |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka IHI MB 28 N
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger IHI MB 28 N *
| Einsatzgewicht | 2645 Kg |
| max. Grabtiefe | 2,82 m |
| max. Reichweite | 4,61 m |
| Maße (Transp.) LxBxH | 4,17 x 1,55 x 2,31 m |
| SWE | MS03 35mm |
| Kraftst.-Tankinhalt | 37 ltr |
| Motor / KW / PS | Yanmar TNV76 |
| Zusatzkreise Anzahl | 13,8KW/18,8PS |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3339014
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 2645.00 Kg |
| Głębokość kopania | 282.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 13.80 KW |
| Moc silnika (PS) | 18.80 PS |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | IHI |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice
Park wynajmu Lokalizacja: 40721 Hilden
|
Nordrhein-Westfalen
Godziny otwarcia
Poniedziałek
06:30 – 17:00
Wtorek
06:30 – 17:00
Środa
06:30 – 17:00
Czwartek
06:30 – 17:00
Piątek
06:30 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte