Details
Minibagger JCB 48 Z-1
Tieflöffel nach Wahl
Grabenräumlöffel 1400 schwenkbar
Betriebsgewicht 4792 kg
Höhe über Kabine 2551 mm
Breite 1950 mm
Grabtiefe 353 cm
Motor Diesel
Motorleistung 35.7 kW
Schnellwechsler Art mechanisch
Schnellwechsler Modell Lehnhoff MS 03 (1,5 – 6 t)
W pobliżu: Magdeburg, Zisar, Möckern, Haldensleben, Sülzetal, Oschersleben, Wolmirstedt, Helmstedt, Colbitz-Letzlinger Heide, Genthin
Id produktu portalu wynajmu: 3490041
Technische Daten
| Waga operacyjna | 4792 Kg |
| Głębokość kopania | 353 cm |
| Szerokość | 1950 mm |
| Moc silnika (KW) | 35.7 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | JCB |
| Model | 48Z-1 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka JCB 48 Z-1
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger JCB 48 Z-1
Tieflöffel nach Wahl
Grabenräumlöffel 1400 schwenkbar
Betriebsgewicht 4792 kg
Höhe über Kabine 2551 mm
Breite 1950 mm
Grabtiefe 353 cm
Motor Diesel
Motorleistung 35.7 kW
Schnellwechsler Art mechanisch
Schnellwechsler Modell Lehnhoff MS 03 (1,5 – 6 t)
W pobliżu: Magdeburg, Zisar, Möckern, Haldensleben, Sülzetal, Oschersleben, Wolmirstedt, Helmstedt, Colbitz-Letzlinger Heide, Genthin
Id produktu portalu wynajmu: 3490041
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 4792 Kg |
| Głębokość kopania | 353 cm |
| Szerokość | 1950 mm |
| Moc silnika (KW) | 35.7 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | JCB |
| Model | 48Z-1 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: G+V Bau- und Industrieservice GmbH