Details
Minibagger JCB 86 C-2
Tieflöffel nach Wahl
Grabenräumlöffel 1800 schwenkbar
Betriebsgewicht 8600 kg
Höhe über Kabine 2706 mm
Breite 2300 mm
Grabtiefe 437 cm
Motor Diesel
Motorleistung 48 kW
Schnellwechsler Art mechanisch
Schnellwechsler Modell Lehnhoff MS 08 (6 – 12 t)
W pobliżu: Magdeburg, Dessau-Roßlau, Aschersleben, Halberstadt, Halle (Saale), Bitterfeld-Wolfen, Schönebeck (Elbe), Bernburg (Saale), Oschersleben, Blankenburg (Harz)
Id produktu portalu wynajmu: 3490053
Technische Daten
| Waga operacyjna | 8600 Kg |
| Głębokość kopania | 437 cm |
| Szerokość | 2300 mm |
| Moc silnika (KW) | 48 KW |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 08 (6 - 12 t) |
| producent | JCB |
| Model | 86 C-2 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka JCB 86 C-2
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger JCB 86 C-2
Tieflöffel nach Wahl
Grabenräumlöffel 1800 schwenkbar
Betriebsgewicht 8600 kg
Höhe über Kabine 2706 mm
Breite 2300 mm
Grabtiefe 437 cm
Motor Diesel
Motorleistung 48 kW
Schnellwechsler Art mechanisch
Schnellwechsler Modell Lehnhoff MS 08 (6 – 12 t)
W pobliżu: Magdeburg, Dessau-Roßlau, Aschersleben, Halberstadt, Halle (Saale), Bitterfeld-Wolfen, Schönebeck (Elbe), Bernburg (Saale), Oschersleben, Blankenburg (Harz)
Id produktu portalu wynajmu: 3490053
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 8600 Kg |
| Głębokość kopania | 437 cm |
| Szerokość | 2300 mm |
| Moc silnika (KW) | 48 KW |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 08 (6 - 12 t) |
| producent | JCB |
| Model | 86 C-2 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: G+V Bau- und Industrieservice GmbH