Details
Minibagger Kobelco SK55SRX-6E mit Planierschild mieten - Grabtiefe 3,90 m
W pobliżu: Bühl, Baden-Baden, Achern, Rheinau, Rastatt, Offenburg, Gaggenau, Bad Herrenalb, Ettlingen, Freudenstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3391989
Technische Daten
| Waga operacyjna | 5160 Kg |
| Zasięg (żurawie) | 6.24 Meter |
| Głębokość kopania | 390 cm |
| Wysokość robocza | 5.93 Meter |
| Szerokość | 1960 mm |
| Moc silnika (PS) | 38.5 PS |
| Moc silnika (KW) | 28.3 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Kurzheck | 1 |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HS 03H (4,8 - 6) |
| producent | Kobelco |
| Model | SK55SRX-6E |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Kobelco SK55SRX-6E
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger Kobelco SK55SRX-6E mit Planierschild mieten - Grabtiefe 3,90 m
W pobliżu: Bühl, Baden-Baden, Achern, Rheinau, Rastatt, Offenburg, Gaggenau, Bad Herrenalb, Ettlingen, Freudenstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3391989
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 5160 Kg |
| Zasięg (żurawie) | 6.24 Meter |
| Głębokość kopania | 390 cm |
| Wysokość robocza | 5.93 Meter |
| Szerokość | 1960 mm |
| Moc silnika (PS) | 38.5 PS |
| Moc silnika (KW) | 28.3 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Kurzheck | Tak |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HS 03H (4,8 - 6) |
| producent | Kobelco |
| Model | SK55SRX-6E |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: eberle-hald Handel und Dienstleistungen Bühl