Ceny za
Dzień wynajmu
Cena dzienna
72,00 EUR netto
85,68 EUR w tym. 19% VAT
Cena tygodniowa
64,00 EUR netto
76,16 EUR w tym. 19% VAT
Cena miesięczna
60,00 EUR netto
71,40 EUR w tym. 19% VAT
Ubezpieczenie od awarii maszyn dziennie
8,33 EUR w tym. 19% VAT (netto 7,00 EUR)
Opis i dane techniczne
Details
Minibagger mieten Komatsu PC 09-1, Grabtiefe 1,50 m
W pobliżu: Gera, Jena, Triptis, Zwickau, Hermsdorf, Kahla, Greiz, Pößneck, Weida, Eisenberg
Id produktu portalu wynajmu: 3330524
Technische Daten
| Waga operacyjna | 990.00 Kg |
| Szerokość | 850 mm |
| Głębokość kopania | 150.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 6.80 KW |
| Moc silnika (PS) | 9.10 PS |
| Silnik | Diesel |
| producent | Komatsu |
| Model | PC 09-1 |
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Komatsu PC 09-1
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger mieten Komatsu PC 09-1, Grabtiefe 1,50 m
W pobliżu: Gera, Jena, Triptis, Zwickau, Hermsdorf, Kahla, Greiz, Pößneck, Weida, Eisenberg
Id produktu portalu wynajmu: 3330524
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 990.00 Kg |
| Szerokość | 850 mm |
| Głębokość kopania | 150.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 6.80 KW |
| Moc silnika (PS) | 9.10 PS |
| Silnik | Diesel |
| producent | Komatsu |
| Model | PC 09-1 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: BVA - Ingolf Müller GmbH
Park wynajmu Lokalizacja: 07551 Gera
|
Thüringen