Ceny za
Dzień wynajmu
Cena dzienna
94,00 EUR netto
111,86 EUR w tym. 19% VAT
Cena tygodniowa
81,00 EUR netto
96,39 EUR w tym. 19% VAT
Cena miesięczna
70,00 EUR netto
83,30 EUR w tym. 19% VAT
Ubezpieczenie od awarii maszyn dziennie
8,33 EUR w tym. 19% VAT (netto 7,00 EUR)
Opis i dane techniczne
Details
Minibagger mieten Komatsu PC 16 R-3, Grabtiefe 2,41 m
W pobliżu: Gera, Jena, Triptis, Zwickau, Hermsdorf, Kahla, Greiz, Pößneck, Weida, Eisenberg
Id produktu portalu wynajmu: 3330520
Technische Daten
| Waga operacyjna | 2000.00 Kg |
| Szerokość | 1000 mm |
| Głębokość kopania | 241.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 11.60 KW |
| Moc silnika (PS) | 15.60 PS |
| Silnik | Diesel |
| producent | Komatsu |
| Model | PC 16 R-3 |
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Komatsu PC 16 R-3
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger mieten Komatsu PC 16 R-3, Grabtiefe 2,41 m
W pobliżu: Gera, Jena, Triptis, Zwickau, Hermsdorf, Kahla, Greiz, Pößneck, Weida, Eisenberg
Id produktu portalu wynajmu: 3330520
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 2000.00 Kg |
| Szerokość | 1000 mm |
| Głębokość kopania | 241.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 11.60 KW |
| Moc silnika (PS) | 15.60 PS |
| Silnik | Diesel |
| producent | Komatsu |
| Model | PC 16 R-3 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: BVA - Ingolf Müller GmbH
Park wynajmu Lokalizacja: 07551 Gera
|
Thüringen