Minikoparka Kubota KX 016-4 G kabina wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Minibagger mieten Kubota KX 016-4 G Kabine
| Einsatzgewicht | 1.615 Kg |
| max. Grabtiefe | 2,25m |
| max. Reichweite | 3,73m am Boden |
| Maße (Transp.) LxBxH | 3,71x0,99/1,24x2,35 |
| SWE | MS01 Henle |
| Kraftst.-Tankinhalt | 2l |
| Motor / KW / PS | Kubota D782-BH |
| Zusatzhydr. l / bar | 4FA9222 |
| Zusatzkreise Anzahl | 9,6 KW / 13 PS |
| Batterie | KUB-1600 |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3339029
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1615.00 Kg |
| Głębokość kopania | 225.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 9.60 KW |
| Moc silnika (PS) | 13.00 PS |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| producent | Kubota |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Kubota KX 016-4 G kabina
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger mieten Kubota KX 016-4 G Kabine
| Einsatzgewicht | 1.615 Kg |
| max. Grabtiefe | 2,25m |
| max. Reichweite | 3,73m am Boden |
| Maße (Transp.) LxBxH | 3,71x0,99/1,24x2,35 |
| SWE | MS01 Henle |
| Kraftst.-Tankinhalt | 2l |
| Motor / KW / PS | Kubota D782-BH |
| Zusatzhydr. l / bar | 4FA9222 |
| Zusatzkreise Anzahl | 9,6 KW / 13 PS |
| Batterie | KUB-1600 |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3339029
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1615.00 Kg |
| Głębokość kopania | 225.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 9.60 KW |
| Moc silnika (PS) | 13.00 PS |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| producent | Kubota |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice
Park wynajmu Lokalizacja: 40721 Hilden
|
Nordrhein-Westfalen
Godziny otwarcia
Poniedziałek
06:30 – 17:00
Wtorek
06:30 – 17:00
Środa
06:30 – 17:00
Czwartek
06:30 – 17:00
Piątek
06:30 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte