Details
Kubota KX019-4 Minibagger mieten mit einem Tieflöffel nach Wahl
KX019-4
Grabtiefe 2.580mm
Breite 990 - 1.300mm
Höhe 2.350mm
W pobliżu: Siegen, Marburg, Wetzlar, Gießen, Herborn, Bad Berleburg, Bad Laasphe, Olpe, Schmallenberg, Friedberg
Id produktu portalu wynajmu: 3331289
Technische Daten
| Waga operacyjna | 2600.00 Kg |
| Szerokość | 1300 mm |
| Głębokość kopania | 258.00 cm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| producent | Kubota |
| Model | KX019 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Kubota KX 019-4
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Kubota KX019-4 Minibagger mieten mit einem Tieflöffel nach Wahl
KX019-4
Grabtiefe 2.580mm
Breite 990 - 1.300mm
Höhe 2.350mm
W pobliżu: Siegen, Marburg, Wetzlar, Gießen, Herborn, Bad Berleburg, Bad Laasphe, Olpe, Schmallenberg, Friedberg
Id produktu portalu wynajmu: 3331289
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 2600.00 Kg |
| Szerokość | 1300 mm |
| Głębokość kopania | 258.00 cm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| producent | Kubota |
| Model | KX019 |