Minikoparka Kubota KX 080-3 Verst./Powertilt/Grf wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Minibagger Kubota KX 080-3 Verst./Powertilt/Grf
| Einsatzgewicht | 8700 Kg |
| max. Grabtiefe | 4,59m (langer Stiel) |
| max. Reichweite | 7.820 mm |
| Maße (Transp.) LxBxH | 6.930 x 2,20 x 2,54m |
| SWE | MS 08 |
| Kraftst.-Tankinhalt | 115l |
| Motor / KW / PS | V3307DI-T |
| Zusatzhydr. l / bar | BW1577 |
| Zusatzkreise Anzahl | 47,8 KW / 65 PS (2000 U/min) |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3338953
Technische Daten
| Waga operacyjna | 8700.00 Kg |
| Głębokość kopania | 459.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 47.80 KW |
| Moc silnika (PS) | 65.00 PS |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 08 (6 - 12 t) |
| producent | Kubota |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Kubota KX 080-3 Verst./Powertilt/Grf
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger Kubota KX 080-3 Verst./Powertilt/Grf
| Einsatzgewicht | 8700 Kg |
| max. Grabtiefe | 4,59m (langer Stiel) |
| max. Reichweite | 7.820 mm |
| Maße (Transp.) LxBxH | 6.930 x 2,20 x 2,54m |
| SWE | MS 08 |
| Kraftst.-Tankinhalt | 115l |
| Motor / KW / PS | V3307DI-T |
| Zusatzhydr. l / bar | BW1577 |
| Zusatzkreise Anzahl | 47,8 KW / 65 PS (2000 U/min) |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3338953
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 8700.00 Kg |
| Głębokość kopania | 459.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 47.80 KW |
| Moc silnika (PS) | 65.00 PS |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 08 (6 - 12 t) |
| producent | Kubota |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice
Park wynajmu Lokalizacja: 40721 Hilden
|
Nordrhein-Westfalen
Godziny otwarcia
Poniedziałek
06:30 – 17:00
Wtorek
06:30 – 17:00
Środa
06:30 – 17:00
Czwartek
06:30 – 17:00
Piątek
06:30 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte