Minikoparka Kubota KX 101-3 wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Minibagger mieten Kubota KX 101-3@2 M GL
| Einsatzgewicht | 3.520 Kg |
| max. Grabtiefe | 3,30m |
| max. Reichweite | 5,40m |
| Maße (Transp.) LxBxH | 4,92 x 1,55x 2,44m |
| SWE | MS03 / |
| Kraftst.-Tankinhalt | 48l |
| Motor / KW / PS | Kubota D1503-M-EBH-4-EC-N |
| Zusatzhydr. l / bar | 9L0802 |
| Zusatzkreise Anzahl | 20KW / 27PS |
| Batterie | LiMa KUB-3737 |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3338992
Technische Daten
| Waga operacyjna | 3520.00 Kg |
| Głębokość kopania | 330.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 20.00 KW |
| Moc silnika (PS) | 27.00 PS |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Kubota |
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Kubota KX 101-3
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger mieten Kubota KX 101-3@2 M GL
| Einsatzgewicht | 3.520 Kg |
| max. Grabtiefe | 3,30m |
| max. Reichweite | 5,40m |
| Maße (Transp.) LxBxH | 4,92 x 1,55x 2,44m |
| SWE | MS03 / |
| Kraftst.-Tankinhalt | 48l |
| Motor / KW / PS | Kubota D1503-M-EBH-4-EC-N |
| Zusatzhydr. l / bar | 9L0802 |
| Zusatzkreise Anzahl | 20KW / 27PS |
| Batterie | LiMa KUB-3737 |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3338992
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 3520.00 Kg |
| Głębokość kopania | 330.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 20.00 KW |
| Moc silnika (PS) | 27.00 PS |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Kubota |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice
Park wynajmu Lokalizacja: 60486 Frankfurt am Main
|
Hessen
Godziny otwarcia
Poniedziałek
06:30 – 17:00
Wtorek
06:30 – 17:00
Środa
06:30 – 17:00
Czwartek
06:30 – 17:00
Piątek
06:30 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte