Minikoparka Kubota U 50-3 wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Minibagger mieten Kubota U 50-3 Kurzheckbagger, Gewicht 4890 kg, Grabtiefe 365 cm, Breite 1960 mm. Transporthöhe 2540 mm.
W pobliżu: Penzberg, Bad Tölz, Murnau am Staffelsee, Peißenberg, Weilheim in Oberbayern, Garmisch-Partenkirchen, Benediktbeuern, Wolfratshausen, Oberammergau, Holzkirchen
Id produktu portalu wynajmu: 3472601
Technische Daten
| Waga operacyjna | 4890 Kg |
| Głębokość kopania | 365 cm |
| Szerokość | 1960 mm |
| Moc silnika (KW) | 29.4 KW |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | 1 |
| producent | Kubota |
| Model | U 50-3 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Kubota U 50-3
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger mieten Kubota U 50-3 Kurzheckbagger, Gewicht 4890 kg, Grabtiefe 365 cm, Breite 1960 mm. Transporthöhe 2540 mm.
W pobliżu: Penzberg, Bad Tölz, Murnau am Staffelsee, Peißenberg, Weilheim in Oberbayern, Garmisch-Partenkirchen, Benediktbeuern, Wolfratshausen, Oberammergau, Holzkirchen
Id produktu portalu wynajmu: 3472601
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 4890 Kg |
| Głębokość kopania | 365 cm |
| Szerokość | 1960 mm |
| Moc silnika (KW) | 29.4 KW |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | Tak |
| producent | Kubota |
| Model | U 50-3 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Karl Feldigel Baumaschinenservice