Minikoparka Kubota U10-3 Mikrokoparka wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Gewicht: 1100 kg
Grabtiefe: 1800mm
Breite: 750-990mm
Anbaugeräte Verfügbar:
Tieflöffel: 250mm, 300mm, 400mm, 500mm, 600mm
Grabenraumlöffel: 1000mm
Hydarulikhammer
W pobliżu: Freising, Landshut, Eching, Au in der Hallertau, Taufkirchen (Fils), Erding, Moosburg an der Isar, Halbergmoos, Pfaffenhofen an der Ilm, Dorfen
Id produktu portalu wynajmu: 3392427
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1100 Kg |
| Głębokość kopania | 180 cm |
| Szerokość | 750990 mm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Kurzheck | 1 |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| producent | Kubota |
| Model | U10-3 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Kubota U10-3 Mikrokoparka
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Gewicht: 1100 kg
Grabtiefe: 1800mm
Breite: 750-990mm
Anbaugeräte Verfügbar:
Tieflöffel: 250mm, 300mm, 400mm, 500mm, 600mm
Grabenraumlöffel: 1000mm
Hydarulikhammer
W pobliżu: Freising, Landshut, Eching, Au in der Hallertau, Taufkirchen (Fils), Erding, Moosburg an der Isar, Halbergmoos, Pfaffenhofen an der Ilm, Dorfen
Id produktu portalu wynajmu: 3392427
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1100 Kg |
| Głębokość kopania | 180 cm |
| Szerokość | 750990 mm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Kurzheck | Tak |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| producent | Kubota |
| Model | U10-3 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Obermeir Maschinenhandel & Vermietung