Details
Minibagger mieten Kubota KX-061-3 (Langer Löffelstiel), max. Grabtiefe 274 cm, Gerätehöhe 2430 mm,
Zubehör 120 cm schwenkbarer Grabenlöffel 50 cm Tiefenlöffel
| max. Grabweite | 4720 mm |
| max. Schütthöhe | 3240 mm |
| max. Reichhöhe | 4540 mm |
W pobliżu: Duisburg, Mühlheim an der Ruhr, Oberhausen, Bottrop, Gelsenkirchen, Bochum, Wattenscheid, Gladbeck, Herne, Recklinghausen
Id produktu portalu wynajmu: 3318745
Technische Daten
| Waga operacyjna | 2600.00 Kg |
| Szerokość | 1400 mm |
| Głębokość kopania | 274.00 cm |
| Silnik | Diesel |
| producent | Kubota |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka KX-061-3
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger mieten Kubota KX-061-3 (Langer Löffelstiel), max. Grabtiefe 274 cm, Gerätehöhe 2430 mm,
Zubehör 120 cm schwenkbarer Grabenlöffel 50 cm Tiefenlöffel
| max. Grabweite | 4720 mm |
| max. Schütthöhe | 3240 mm |
| max. Reichhöhe | 4540 mm |
W pobliżu: Duisburg, Mühlheim an der Ruhr, Oberhausen, Bottrop, Gelsenkirchen, Bochum, Wattenscheid, Gladbeck, Herne, Recklinghausen
Id produktu portalu wynajmu: 3318745
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 2600.00 Kg |
| Szerokość | 1400 mm |
| Głębokość kopania | 274.00 cm |
| Silnik | Diesel |
| producent | Kubota |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Enderling Vermietung KG