Minikoparka neuson 2503 Waga 2500kg wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
120,00 EUR netto
142,80 EUR w tym. 19% VAT
Cena tygodniowa na życzenie
96,00 EUR netto
114,24 EUR w tym. 19% VAT
Cena miesięczna na życzenie
84,00 EUR netto
99,96 EUR w tym. 19% VAT
Nadmiar
2500 EUR
Opis i dane techniczne
Details
Allgemein
- Transportgewicht: 2.485
- Breite / Höhe / Transportlänge: 1.370 / 2.370 / 4.410 mm
- Gummikette 250 mm
- Planierschild
- Arbeitsscheinwerfer am Hubarm
- Werkzeugsatz inkl. Fettpresse und Bedienungsanleitung
W pobliżu: Kassel, Warburg, Korbach, Brilon, Paderborn, Schauenburg, Amt Warburg-Land, Marsberg, Hofgeismar, Waldeck
Id produktu portalu wynajmu: 3384974
Technische Daten
| Wymiary | 1.370 / 2.370 / 4.410 LxWxH |
| Waga operacyjna | 2500 Kg |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Głębokość kopania | 282 cm |
| Szerokość | 1370 mm |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Wacker Neuson |
| Model | 2503 |
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka neuson 2503 Waga 2500kg
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Allgemein
- Transportgewicht: 2.485
- Breite / Höhe / Transportlänge: 1.370 / 2.370 / 4.410 mm
- Gummikette 250 mm
- Planierschild
- Arbeitsscheinwerfer am Hubarm
- Werkzeugsatz inkl. Fettpresse und Bedienungsanleitung
W pobliżu: Kassel, Warburg, Korbach, Brilon, Paderborn, Schauenburg, Amt Warburg-Land, Marsberg, Hofgeismar, Waldeck
Id produktu portalu wynajmu: 3384974
Dane techniczne
| Wymiary | 1.370 / 2.370 / 4.410 LxWxH |
| Waga operacyjna | 2500 Kg |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Głębokość kopania | 282 cm |
| Szerokość | 1370 mm |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Wacker Neuson |
| Model | 2503 |