Details
Minibagger Neuson 803 mieten auch möglich mit emissionsfreiem Hydraulikaggregat HPU8 zu mieten
Dual Power
Gewicht: ca. 1,1to
Breite min: 70 cm Teleskopfahrwerk,
Stundenpreis: n.V.
Tagespreis: 120.- €
Wochenpreis: 510,- €
alle Preise zzgl. Betriebsstoffe
W pobliżu: Traunstein, Traunreut, Chieming, Waging am See, Petting, Obing, Teisendorf, Siegsdorf, Übersee, Bad Endorf
Id produktu portalu wynajmu: 3481892
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1100 Kg |
| Głębokość kopania | 173 cm |
| Szerokość | 700 mm |
| Moc silnika (KW) | 9.6 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| producent | Neuson |
| Model | 803 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Neuson 803
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger Neuson 803 mieten auch möglich mit emissionsfreiem Hydraulikaggregat HPU8 zu mieten
Dual Power
Gewicht: ca. 1,1to
Breite min: 70 cm Teleskopfahrwerk,
Stundenpreis: n.V.
Tagespreis: 120.- €
Wochenpreis: 510,- €
alle Preise zzgl. Betriebsstoffe
W pobliżu: Traunstein, Traunreut, Chieming, Waging am See, Petting, Obing, Teisendorf, Siegsdorf, Übersee, Bad Endorf
Id produktu portalu wynajmu: 3481892
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1100 Kg |
| Głębokość kopania | 173 cm |
| Szerokość | 700 mm |
| Moc silnika (KW) | 9.6 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| producent | Neuson |
| Model | 803 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Andreas Schmid Baumaschinenverleih