Minikoparka hybrydowa Takeuchi TB 016 wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Minibagger Takeuchi TB 016 Hybrid
| Einsatzgewicht | 1.500 Kg |
| max. Grabtiefe | 2,37m |
| max. Reichweite | 3,99m |
| Maße (Transp.) LxBxH | 3,70x0,98-1,3x2,28 |
| SWE | MS01 |
| Kraftst.-Tankinhalt | 21l |
| Motor / KW / PS | Yanmar 3TNV70-STB |
| Zusatzhydr. l / bar | elektr. Bh: 561 am 11.04.2013 |
| Zusatzkreise Anzahl | E-Mot 7,5 KW 16A 400V |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3339020
Technische Daten
| Napięcie zasilania | 400 V |
| Waga operacyjna | 1500.00 Kg |
| Głębokość kopania | 237.00 cm |
| Silnik | Hybryda |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| Elektro/Hybrid | 1 |
| producent | Takeuchi |
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka hybrydowa Takeuchi TB 016
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger Takeuchi TB 016 Hybrid
| Einsatzgewicht | 1.500 Kg |
| max. Grabtiefe | 2,37m |
| max. Reichweite | 3,99m |
| Maße (Transp.) LxBxH | 3,70x0,98-1,3x2,28 |
| SWE | MS01 |
| Kraftst.-Tankinhalt | 21l |
| Motor / KW / PS | Yanmar 3TNV70-STB |
| Zusatzhydr. l / bar | elektr. Bh: 561 am 11.04.2013 |
| Zusatzkreise Anzahl | E-Mot 7,5 KW 16A 400V |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3339020
Dane techniczne
| Napięcie zasilania | 400 V |
| Waga operacyjna | 1500.00 Kg |
| Głębokość kopania | 237.00 cm |
| Silnik | Hybryda |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| Elektro/Hybrid | Tak |
| producent | Takeuchi |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice
Park wynajmu Lokalizacja: 60486 Frankfurt am Main
|
Hessen
Godziny otwarcia
Poniedziałek
06:30 – 17:00
Wtorek
06:30 – 17:00
Środa
06:30 – 17:00
Czwartek
06:30 – 17:00
Piątek
06:30 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte