Minikoparka Takeuchi TB 210 Hybrid wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Minibagger Takeuchi TB 210 Hybrid
| Einsatzgewicht | 1.295 kg (DMS) |
| max. Grabtiefe | 1.75m |
| max. Reichweite | 3,22m |
| Maße (Transp.) LxBxH | L3,48m x B0,75-1,02m x H2,19/1,48m |
| SWE | MS01 |
| Kraftst.-Tankinhalt | 12l |
| Motor / KW / PS | D722-E4B / E: 9,1 KW |
| Zusatzhydr. l / bar | 22,2 l/min - 182 bar |
| Zusatzkreise Anzahl | 1 |
| Batterie | Stromanschluss: 400V |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3339035
Technische Daten
| Napięcie zasilania | 400 V |
| Waga operacyjna | 1295.00 Kg |
| Głębokość kopania | 175.00 cm |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| Elektro/Hybrid | 1 |
| producent | Takeuchi |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Takeuchi TB 210 Hybrid
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger Takeuchi TB 210 Hybrid
| Einsatzgewicht | 1.295 kg (DMS) |
| max. Grabtiefe | 1.75m |
| max. Reichweite | 3,22m |
| Maße (Transp.) LxBxH | L3,48m x B0,75-1,02m x H2,19/1,48m |
| SWE | MS01 |
| Kraftst.-Tankinhalt | 12l |
| Motor / KW / PS | D722-E4B / E: 9,1 KW |
| Zusatzhydr. l / bar | 22,2 l/min - 182 bar |
| Zusatzkreise Anzahl | 1 |
| Batterie | Stromanschluss: 400V |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3339035
Dane techniczne
| Napięcie zasilania | 400 V |
| Waga operacyjna | 1295.00 Kg |
| Głębokość kopania | 175.00 cm |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| Elektro/Hybrid | Tak |
| producent | Takeuchi |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice
Park wynajmu Lokalizacja: 40721 Hilden
|
Nordrhein-Westfalen
Godziny otwarcia
Poniedziałek
06:30 – 17:00
Wtorek
06:30 – 17:00
Środa
06:30 – 17:00
Czwartek
06:30 – 17:00
Piątek
06:30 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte