Details
Minibagger mieten Takeuchi TB 210 Hybrid, Gewicht 1150 kg, Grabtiefe 175 cm, Breite von 750 - 1020 mm,
W pobliżu: Bielefeld, Bad Oeynhausen, Herford, Melle, Bad Salzuflen, Minden, Lübbecke, Lemgo, Bad Essen, Vlotho
Id produktu portalu wynajmu: 3473121
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1150.00 Kg |
| Głębokość kopania | 175 cm |
| Szerokość | 750 mm |
| Silnik | Electro/Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| Elektro/Hybrid | 1 |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 210 Hybrid |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Takeuchi TB 210 Hybrid
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger mieten Takeuchi TB 210 Hybrid, Gewicht 1150 kg, Grabtiefe 175 cm, Breite von 750 - 1020 mm,
W pobliżu: Bielefeld, Bad Oeynhausen, Herford, Melle, Bad Salzuflen, Minden, Lübbecke, Lemgo, Bad Essen, Vlotho
Id produktu portalu wynajmu: 3473121
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1150.00 Kg |
| Głębokość kopania | 175 cm |
| Szerokość | 750 mm |
| Silnik | Electro/Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| Elektro/Hybrid | Tak |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 210 Hybrid |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Heinrich Grotemeier GmbH & Co. KG