Details
Elektrobagger mieten Takeuchi TB 216 SH Hybrid, kombiniert Elektroantrieb und Dieselantrieb
- Gewicht: 1905 kg
- Leistung Elektromotor: 10,6 kW / 14,4 PS
- Leistung Dieselmotor: 11,1 kW / 15,9 PS
- Grabtiefe: 2390 mm
- Reichweite: 4090 mm
- Breite: 980–1300 mm
- Gesamthöhe Schutzbügel/ eingeklappt: 2190/1475 mm
W pobliżu: Bielefeld, Bad Oeynhausen, Herford, Melle, Bad Salzuflen, Minden, Lübbecke, Lemgo, Bad Essen, Vlotho
Id produktu portalu wynajmu: 3473127
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1905 Kg |
| Głębokość kopania | 239 cm |
| Szerokość | 980 mm |
| Moc silnika (PS) | 15.9 PS |
| Moc silnika (KW) | 10.6 KW |
| Silnik | Electro/Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| Elektro/Hybrid | 1 |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 216 Hybrid |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Takeuchi TB 216 Hybrid
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Elektrobagger mieten Takeuchi TB 216 SH Hybrid, kombiniert Elektroantrieb und Dieselantrieb
- Gewicht: 1905 kg
- Leistung Elektromotor: 10,6 kW / 14,4 PS
- Leistung Dieselmotor: 11,1 kW / 15,9 PS
- Grabtiefe: 2390 mm
- Reichweite: 4090 mm
- Breite: 980–1300 mm
- Gesamthöhe Schutzbügel/ eingeklappt: 2190/1475 mm
W pobliżu: Bielefeld, Bad Oeynhausen, Herford, Melle, Bad Salzuflen, Minden, Lübbecke, Lemgo, Bad Essen, Vlotho
Id produktu portalu wynajmu: 3473127
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1905 Kg |
| Głębokość kopania | 239 cm |
| Szerokość | 980 mm |
| Moc silnika (PS) | 15.9 PS |
| Moc silnika (KW) | 10.6 KW |
| Silnik | Electro/Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| Elektro/Hybrid | Tak |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 216 Hybrid |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Heinrich Grotemeier GmbH & Co. KG