Details
Minibagger mieten Takeuchi TB 216, Gewicht 1860 kg, Grabtiefe 239 cm, Breite 980 - 1300 mm,
Der TB216 bietet dem Bediener eine nette Mischung aus Leistung und Funktionalität. Er wurde für einen höheren Bedienerkomfort, sowie eine bessere Leistung und Wartungsfähigkeit komplett umgestaltet.
W pobliżu: Bielefeld, Bad Oeynhausen, Herford, Melle, Bad Salzuflen, Minden, Lübbecke, Lemgo, Bad Essen, Vlotho
Id produktu portalu wynajmu: 3473125
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1860.00 Kg |
| Głębokość kopania | 239 cm |
| Szerokość | 980 mm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 216 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Takeuchi TB 216
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger mieten Takeuchi TB 216, Gewicht 1860 kg, Grabtiefe 239 cm, Breite 980 - 1300 mm,
Der TB216 bietet dem Bediener eine nette Mischung aus Leistung und Funktionalität. Er wurde für einen höheren Bedienerkomfort, sowie eine bessere Leistung und Wartungsfähigkeit komplett umgestaltet.
W pobliżu: Bielefeld, Bad Oeynhausen, Herford, Melle, Bad Salzuflen, Minden, Lübbecke, Lemgo, Bad Essen, Vlotho
Id produktu portalu wynajmu: 3473125
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1860.00 Kg |
| Głębokość kopania | 239 cm |
| Szerokość | 980 mm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 216 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Heinrich Grotemeier GmbH & Co. KG