Minikoparka Takeuchi TB 228 Hybrid E/D wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Minibagger Takeuchi TB 228 Hybrid E/D
| Einsatzgewicht | ca. 2.800 Kg |
| max. Grabtiefe | 2,72m |
| max. Reichweite | 4,70m |
| Maße (Transp.) LxBxH | 4,46+E-Motorx1,45x2,45 |
| SWE | HS03 mechanisch |
| Kraftst.-Tankinhalt | 53l |
| Motor / KW / PS | 3TNV82 17,5 KW / 23 PS |
| Zusatzhydr. l / bar | elktr. Bh: 292 - 09.04.2013 |
| Zusatzkreise Anzahl | E-Mot ???KW 32A 400V |
| Batterie | TAK-0230 |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3339127
Technische Daten
| Waga operacyjna | 2800.00 Kg |
| Głębokość kopania | 272.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 17.50 KW |
| Moc silnika (PS) | 23.00 PS |
| Silnik | Hybryda |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| Elektro/Hybrid | 1 |
| producent | Takeuchi |
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Takeuchi TB 228 Hybrid E/D
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger Takeuchi TB 228 Hybrid E/D
| Einsatzgewicht | ca. 2.800 Kg |
| max. Grabtiefe | 2,72m |
| max. Reichweite | 4,70m |
| Maße (Transp.) LxBxH | 4,46+E-Motorx1,45x2,45 |
| SWE | HS03 mechanisch |
| Kraftst.-Tankinhalt | 53l |
| Motor / KW / PS | 3TNV82 17,5 KW / 23 PS |
| Zusatzhydr. l / bar | elktr. Bh: 292 - 09.04.2013 |
| Zusatzkreise Anzahl | E-Mot ???KW 32A 400V |
| Batterie | TAK-0230 |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3339127
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 2800.00 Kg |
| Głębokość kopania | 272.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 17.50 KW |
| Moc silnika (PS) | 23.00 PS |
| Silnik | Hybryda |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| Elektro/Hybrid | Tak |
| producent | Takeuchi |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice
Park wynajmu Lokalizacja: 60486 Frankfurt am Main
|
Hessen
Godziny otwarcia
Poniedziałek
06:30 – 17:00
Wtorek
06:30 – 17:00
Środa
06:30 – 17:00
Czwartek
06:30 – 17:00
Piątek
06:30 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte