Minikoparka Takeuchi TB 235 Hybrid E/D wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Minibagger Takeuchi TB 235 Hybrid E/D
| Einsatzgewicht | ca. 3.600 Kg |
| max. Grabtiefe | 3,25m |
| max. Reichweite | 5,32m |
| Maße (Transp.) LxBxH | 5,02+E-Motorx1,63x2,45 |
| SWE | HS03 hydraulisch |
| Kraftst.-Tankinhalt | l |
| Zusatzkreise Anzahl | E-Mot ???KW 32A 400V |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3339071
Technische Daten
| Napięcie zasilania | 400 V |
| Waga operacyjna | 3600.00 Kg |
| Głębokość kopania | 325.00 cm |
| Silnik | Hybryda |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HS 03 (1,5 - 5 t) |
| Elektro/Hybrid | 1 |
| producent | Takeuchi |
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Takeuchi TB 235 Hybrid E/D
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger Takeuchi TB 235 Hybrid E/D
| Einsatzgewicht | ca. 3.600 Kg |
| max. Grabtiefe | 3,25m |
| max. Reichweite | 5,32m |
| Maße (Transp.) LxBxH | 5,02+E-Motorx1,63x2,45 |
| SWE | HS03 hydraulisch |
| Kraftst.-Tankinhalt | l |
| Zusatzkreise Anzahl | E-Mot ???KW 32A 400V |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3339071
Dane techniczne
| Napięcie zasilania | 400 V |
| Waga operacyjna | 3600.00 Kg |
| Głębokość kopania | 325.00 cm |
| Silnik | Hybryda |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HS 03 (1,5 - 5 t) |
| Elektro/Hybrid | Tak |
| producent | Takeuchi |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice
Park wynajmu Lokalizacja: 60486 Frankfurt am Main
|
Hessen
Godziny otwarcia
Poniedziałek
06:30 – 17:00
Wtorek
06:30 – 17:00
Środa
06:30 – 17:00
Czwartek
06:30 – 17:00
Piątek
06:30 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte