Minikoparka Takeuchi TB 250 wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Ceny za
Dzień wynajmu
Cena dzienna
237,00 EUR netto
282,03 EUR w tym. 19% VAT
Cena tygodniowa
186,00 EUR netto
221,34 EUR w tym. 19% VAT
Cena miesięczna
163,00 EUR netto
193,97 EUR w tym. 19% VAT
Opis i dane techniczne
Details
Minibagger Takeuchi TB 250, Gewicht 4960 kg, Grabtiefe 362 cm, Breite 1840 mm.
W pobliżu: Osnabrück, Ibbenbüren, Bad Essen, Bramsche, Bersenbrück, Rheine, Damme, Freren, Recke, Lotte
Id produktu portalu wynajmu: 3473137
Technische Daten
| Waga operacyjna | 4960.00 Kg |
| Głębokość kopania | 362 cm |
| Szerokość | 1840 mm |
| Moc silnika (PS) | 38 PS |
| Moc silnika (KW) | 27.9 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 250 |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Takeuchi TB 250
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger Takeuchi TB 250, Gewicht 4960 kg, Grabtiefe 362 cm, Breite 1840 mm.
W pobliżu: Osnabrück, Ibbenbüren, Bad Essen, Bramsche, Bersenbrück, Rheine, Damme, Freren, Recke, Lotte
Id produktu portalu wynajmu: 3473137
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 4960.00 Kg |
| Głębokość kopania | 362 cm |
| Szerokość | 1840 mm |
| Moc silnika (PS) | 38 PS |
| Moc silnika (KW) | 27.9 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 250 |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Heinrich Grotemeier GmbH & Co. KG
Park wynajmu Lokalizacja: 49143 Bissendorf (Osnabrück)
|
Niedersachsen