Details
Minibagger mieten Takeuchi TB 290, Gewicht 8400 kg, Grabtiefe 441 cm, Breite 2200 mm.
W pobliżu: Bielefeld, Gütersloh, Lemgo, Detmold, Warendorf, Rheda-Wiedenbrück, Bad Pyrmont, Lage, Harsewinkel, Bad Rothenfelde
Id produktu portalu wynajmu: 3473144
Technische Daten
| Waga operacyjna | 8400.00 Kg |
| Głębokość kopania | 441 cm |
| Szerokość | 2200 mm |
| Moc silnika (PS) | 69.9 PS |
| Moc silnika (KW) | 51.4 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HS 08 (6 - 12 t) |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 290 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Takeuchi TB 290
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger mieten Takeuchi TB 290, Gewicht 8400 kg, Grabtiefe 441 cm, Breite 2200 mm.
W pobliżu: Bielefeld, Gütersloh, Lemgo, Detmold, Warendorf, Rheda-Wiedenbrück, Bad Pyrmont, Lage, Harsewinkel, Bad Rothenfelde
Id produktu portalu wynajmu: 3473144
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 8400.00 Kg |
| Głębokość kopania | 441 cm |
| Szerokość | 2200 mm |
| Moc silnika (PS) | 69.9 PS |
| Moc silnika (KW) | 51.4 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HS 08 (6 - 12 t) |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 290 |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Heinrich Grotemeier GmbH & Co. KG