Minikoparka Volvo EC18c wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
- 24h-możliwa dostawa
Details
-Teleskopfahrwerk 0,98-1,33 Meter Breite
-30 und 50 Tiefenlöffel
-100 Böschungslöffel
-Grabtiefe 2,29 Meter
-Ausschütthöhe 2,49 Meter
W pobliżu: Miesbach, Bayrischzell, Bad Aibling, Rosenheim, Schliersee, Tegernsee, Holzkirchen, Irschenberg, Bad Tölz, Bruckmühl
Id produktu portalu wynajmu: 3475487
Technische Daten
| Wymiary | ---x1330x2300 LxWxH |
| Waga operacyjna | 1760 Kg |
| Głębokość kopania | 229 cm |
| Szerokość | 133 mm |
| Minimalna waga transportowa | 1760 Kg |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Kurzheck | 1 |
| producent | Volvo |
| Model | EC18C |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Volvo EC18c
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
-Teleskopfahrwerk 0,98-1,33 Meter Breite
-30 und 50 Tiefenlöffel
-100 Böschungslöffel
-Grabtiefe 2,29 Meter
-Ausschütthöhe 2,49 Meter
W pobliżu: Miesbach, Bayrischzell, Bad Aibling, Rosenheim, Schliersee, Tegernsee, Holzkirchen, Irschenberg, Bad Tölz, Bruckmühl
Id produktu portalu wynajmu: 3475487
Dane techniczne
| Wymiary | ---x1330x2300 LxWxH |
| Waga operacyjna | 1760 Kg |
| Głębokość kopania | 229 cm |
| Szerokość | 133 mm |
| Minimalna waga transportowa | 1760 Kg |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Kurzheck | Tak |
| producent | Volvo |
| Model | EC18C |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Mietservice Kirchberger GmbH