Minikoparka Vienna ViO50-6B DPF wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Minibagger Wien verleih, Bagger Yanmar VIO 50-6B DPF, mit Tieflöffel, Gewicht 4700 kg, Grabtiefe 355 cm, Fahrgeschwindigkeit: 2,3 - 4,6 km/h
Nasz numer referencyjny: ZSZulaufVio50b
W pobliżu: Wien, Wiener Neudorf, Wiener Neustadt, Traiskirchen, Baden, Alland, Pressbaum, Schwadorf bei Wien, Tulln an der Donau, Mistelbach
Id produktu portalu wynajmu: 3388830
Technische Daten
| Waga operacyjna | 4700 Kg |
| Głębokość kopania | 355 cm |
| Szerokość | 1970 mm |
| Moc silnika (PS) | 40.1 PS |
| Moc silnika (KW) | 29.5 KW |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | 1 |
| producent | Yanmar |
| Model | ViO50-6B DPF |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Vienna ViO50-6B DPF
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger Wien verleih, Bagger Yanmar VIO 50-6B DPF, mit Tieflöffel, Gewicht 4700 kg, Grabtiefe 355 cm, Fahrgeschwindigkeit: 2,3 - 4,6 km/h
Nasz numer referencyjny: ZSZulaufVio50b
W pobliżu: Wien, Wiener Neudorf, Wiener Neustadt, Traiskirchen, Baden, Alland, Pressbaum, Schwadorf bei Wien, Tulln an der Donau, Mistelbach
Id produktu portalu wynajmu: 3388830
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 4700 Kg |
| Głębokość kopania | 355 cm |
| Szerokość | 1970 mm |
| Moc silnika (PS) | 40.1 PS |
| Moc silnika (KW) | 29.5 KW |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | Tak |
| producent | Yanmar |
| Model | ViO50-6B DPF |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Zeidler Stapler GmbH