Wynajem miniwywrotki elektrycznej Twinca Contractor E 800 wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Minidumper Elektro Twinca Contractor E 800, Dumper Elektrisch, Tragkraft 800 kg, Inhalt 0,28 cbm, Gewicht 390 Kg
Hubhöhe: 1090 mm, Maschinenabmessungen: L=2165/1985 mm B=810 mm H=875 mm
W pobliżu: Rostock, Wismar, Stralsund, Güstrow, Teterow, Rügen, Greifwald, Tribsees, Bad Doberan, Amt Tessin
Id produktu portalu wynajmu: 3442711
Technische Daten
| Wymiary | 2165x810x875 mm LxWxH |
| Waga operacyjna | 390 Kg |
| Pojemność miski | 0.28 cbm |
| Nośność | 800 Kg |
| Szerokość | 810 mm |
| Silnik | Elektryczny |
| Elektro/Hybrid | 1 |
| Dumper Typ | Wozidło kołowe |
| producent | TWINCA |
| Model | Contractor E 800 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Wynajem miniwywrotki elektrycznej Twinca Contractor E 800
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minidumper Elektro Twinca Contractor E 800, Dumper Elektrisch, Tragkraft 800 kg, Inhalt 0,28 cbm, Gewicht 390 Kg
Hubhöhe: 1090 mm, Maschinenabmessungen: L=2165/1985 mm B=810 mm H=875 mm
W pobliżu: Rostock, Wismar, Stralsund, Güstrow, Teterow, Rügen, Greifwald, Tribsees, Bad Doberan, Amt Tessin
Id produktu portalu wynajmu: 3442711
Dane techniczne
| Wymiary | 2165x810x875 mm LxWxH |
| Waga operacyjna | 390 Kg |
| Pojemność miski | 0.28 cbm |
| Nośność | 800 Kg |
| Szerokość | 810 mm |
| Silnik | Elektryczny |
| Elektro/Hybrid | Tak |
| Dumper Typ | Wozidło kołowe |
| producent | TWINCA |
| Model | Contractor E 800 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: DPS Baumaschinenvermietung GmbH