Minidumper elektryczny TeMax 350 wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Elektro Dumper Temove TeMax 350
| Muldeninhalt (gestr) | strd.140l Leichtgut 300l |
| Motor | Elektromotor 24V |
| Motorleistung kW/PS | 350W / 1250W Hochleistungsbetrieb |
| Batterie | 24V 75Ah |
| Gewicht NL | 350 Kg |
| Gewicht | 128 Kg |
| Maße LxBxH | 1,67 x 0,86 x 1,04 m |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3338601
Technische Daten
| Waga operacyjna | 128.00 Kg |
| Pojemność miski | 0.14 cbm |
| Nośność | 350 Kg |
| Silnik | Elektryczny |
| Elektro/Hybrid | 1 |
| Dumper Typ | Wozidło kołowe |
| producent | Temove |
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Minidumper elektryczny TeMax 350
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Elektro Dumper Temove TeMax 350
| Muldeninhalt (gestr) | strd.140l Leichtgut 300l |
| Motor | Elektromotor 24V |
| Motorleistung kW/PS | 350W / 1250W Hochleistungsbetrieb |
| Batterie | 24V 75Ah |
| Gewicht NL | 350 Kg |
| Gewicht | 128 Kg |
| Maße LxBxH | 1,67 x 0,86 x 1,04 m |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3338601
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 128.00 Kg |
| Pojemność miski | 0.14 cbm |
| Nośność | 350 Kg |
| Silnik | Elektryczny |
| Elektro/Hybrid | Tak |
| Dumper Typ | Wozidło kołowe |
| producent | Temove |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice
Park wynajmu Lokalizacja: 60486 Frankfurt am Main
|
Hessen
Godziny otwarcia
Poniedziałek
06:30 – 17:00
Wtorek
06:30 – 17:00
Środa
06:30 – 17:00
Czwartek
06:30 – 17:00
Piątek
06:30 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte